Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym - oficjalny serwis internetowy TPG

Ścieżka dostępu do aktualnie oglądanej strony

REGIONY » Aktualności dla Regionów » Jednostka Lubelska » Kolejne oszałamiające sukcesy pana Zdzisława Kozieja z lubelskiego TPG

Boczny panel wyboru na stronie Głównej Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym

przycisk menu do Aktualności Regionalnych
przycisk menu do Jednostek TPG

Jednostki Regionalne


Wyszukiwarka dla Głównego serwisu TPG

 

Kolejne oszałamiające sukcesy pana Zdzisława Kozieja z lubelskiego TPG

Dodano: 24 października, 2014 | Jednostka Lubelska | Komentarze: Brak

Na przestrzeni ostatniego pół roku reprezentant Polski pan Zdzisław Koziej znów przyniósł wszystkim rodakom powody do dumy, osiągając znaczące sukcesy nie tylko na arenie ogólnopolskiej, ale przede wszystkim europejskiej.

W rozgrywanych Mistrzostwach Polski w Kręgle Klasyczne w dniach 11-13 kwietnia w Tomaszowie Mazowieckim pan Zdzisław zajął drugie miejsce, ustępując miejsca koledze z drużyny narodowej, panu Janowi Ziębie.

Z kolei w czerwcu w dniach od 9 do 15 czerwca, również w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Europy w Kręglach Klasycznych. Wśród wielu rywali z całego kontynentu, to jednak znów pan Zdzisław Koziej oraz pan Jan Zięba stoczyli bratobójczą walkę o najważniejsze medale. I choć w finale triumfował Zięba, to jednak w klasyfikacji generalnej nie miał sobie równych pan Zdzisław Koziej. Jednak to nie koniec tegorocznych sukcesów.

W lipcowych Mistrzostwach Polski w Bowlingu we Wrocławiu pan Zdzisław Koziej został Mistrzem Polski indywidualnie, ale również drużynowo wraz ze stołecznym klubem Hetmanem Lublin. W duecie, w trójce oraz w czwórce pan Zdzisław wraz z partnerami nie pozostawili złudzeń, zgarniając wszystkie złota.

Także w Drużynowych Mistrzostwach Polski Kręgle Klasyczne w Rzeszowie pan Zdzisław Koziej wraz z kolegami z teamu sięgnęli po medal z najcenniejszego kruszcu.

Ciesząc się z dotychczasowych kolejnych sukcesów pana Zdzisława Kozieja pragniemy wyrazić nasz podziw oraz wdzięczność za powody do radości. Jednocześnie mocno ściskamy kciuki za przygotowania do najważniejszej imprezy sportowej w sportowej karierze naszego rodaka, Specjalnej Olimpiady dla Niewidomych i Słabowidzących w Seulu w 2015 roku w dniach od 8 do 18 maja, gdzie pan Zdzisław Koziej należeć będzie do grona ścisłych faworytów do zdobycia złotego medalu.

Autor: Piotr Jakubczyk

 

Poniżej załączamy kilka zdjęć, m.in. pan Zdzisław Koziej wraz z flagą Polski podczas koronacji, pan Zdzisław Koziej wśród zawodników z polskiej kadry, klasyfikacje punktowe z ME w Tomaszowie Maz. 

no images were found

 


Strona Regionów współfinansowana w ramach zadań zlecanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

PFRON - Państwowy fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Komentarze do wpisów


Zostaw komentarz

Obrazek przedstawiający hasło: TPG - Tu Przekraczamy Granice!

Informacje o nas

Projekt współfinansowany ze środków Pfron

Projekt współfinansowany ze środków PFRON
PFRON - Państwowy fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Jeden procent dla TPG

Obrazek przedstawiający KRS do przekazania 1% dla TPG

Ułatwienia dostępu do strony

Adresy e-mail redakcji i webmastera strony

Informacja o własności