Weź sprawy w swoje ręce... - oficjalny serwis projektu "Wsparcie osób głuchoniewidomych na rynku pracy II - Weź sprawy w swoje ręce."

Ścieżka podstrony

Strona główna

Witamy!

Witamy na stronie poświęconej osobom głuchoniewidomym, które zdecydowały się wziąć sprawy w swoje ręce i wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy.

Jeśli jesteś osobą z jednoczesnym uszkodzeniem wzroku i słuchu, na pewno znajdziesz na niej wiele ciekawych ogłoszeń, porad i opowieści.

Jeśli jesteś pracodawcą, to na tej stronie przekonasz się, jaki potencjał drzemie w osobach głuchoniewidomych. Dowiesz się także, jak pozyskać tak wartościowego pracownika.

Jak się z nami skontaktować?

Jeśli jesteś zainteresowany projektem, jeśli myślisz o zatrudnieniu osoby niepełnosprawnej lub jeśli znasz kogoś, komu nasz projekt mógłby pomóc - skontaktuj się z nami! Pełna nazwa projektu brzmi: Wsparcie osób głuchoniewidomych na rynku pracy II - Weź sprawy w swoje ręce.

Instytucje finansujące i realizujące projekt

Flaga Unii Europejskiej - łącze do strony Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS). Łącze otwierane w nowym oknie. Logo Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym (TPG)- łącze do strony głównej TPG. Łącze otwierane w nowym oknie. Logo Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) - łącze do strony głównej PFRON. Łącze otwierane w nowym oknie. Logo Projektu Operacyjnego Kapitał Ludzki (POKL) - łącze do strony Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS). Łącze otwierane w nowym oknie.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

Bądź z nami na portalach Nasza Klasa, Facebook, You Tube i innych, zamów bezpłatny biuletyn informacyjny!

Strona TPG na portalu Facebook

Logo portalu Facebook - zobacz więcej! Łącze do portalu Facebook. Łącze otwierane w nowym oknie.

Kanał filmowy TPG na portalu You Tube

Logo portalu Youtube - zobacz więcej! Łącze otwierane w nowym oknie.

Kanał RSS"

Logo kanału RSS projektu - dowiedz się więcej!

Biuletyn informacyjny"

Logo biuletynu projektu - dowiedz się więcej!

Forum dyskusyjne przyjaciół TPG na portalu Nasza Klasa

Fanklub TPG na portalu Facebook

Szybkie łącza do stron serwisu "Weź sprawy w swoje ręce..."

Czytaj o najświeższych wydarzeniach, uroczystościach i okazjach związanych z projektem - łącze do strony z wydarzeniami i materiałami audiowizualnymi. Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany projektem lub znasz kogoś, komu moglibyśmy w ten sposób pomóc - łacze do stron z danymi kontaktowymi