Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym - oficjalny serwis internetowy TPG

Boczny panel wyboru na stronie Głównej Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym


Wyszukiwarka dla Głównego serwisu TPG

cieka dostpu do aktualnie ogldanej strony

Strona Główna TPG » Jak działamy » Obecnie jesteś na stronie: Wolontariat

Menu z podstronami dla bieżącej strony

Jak działamy

Wolontariat

 

Nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że TPG wolontariuszami stoi! Na nich opiera się większość podejmowanych przez nas inicjatyw i gdyby nie oni… aż strach pomyśleć, jakby to było! Spotkać ich można na każdym organizowanym przez nas spotkaniu – na różnego rodzaju szkoleniach, konferencjach, turnusach, wycieczkach. Są w Klubie, biurze, a gdy trzeba to także na poczcie, w urzędzie, galerii, czy teatrze. Pojawiają się wszędzie tam, gdzie nam rąk do pracy brakować zaczyna. To oni też na co dzień mają najwięcej kontaktu z osobami głuchoniewidomymi, z czasem stają się ich oczami i uszami – czyli przeszkolonymi przez nas tłumaczami-przewodnikami.

Dbamy więc o naszych wolontariuszy, jak tylko umiemy. Zabieramy ich raz do roku na ogólnopolskie spotkanie integracyjne, na którym mogą poznać swoich współpracowników z innych miast. Prowadzimy też nieustający konkurs na Wolontariusza Roku. Wspieramy także wszystkie ich inicjatywy i staramy się dbać o to, by mogli pod naszymi skrzydłami rozwijać swoje talenty.

Jeśli nie lubisz siedzieć z założonymi rękoma, nie boisz się nowych wyzwań i czujesz potrzebę dawania siebie innym, to z pewnością Ci się u nas spodoba! Wystarczy, że skontaktujesz się z najbliższą Jednostką Wojewódzką.

 

 

 

Obrazek przedstawiający hasło: TPG - Tu Przekraczamy Granice!

Informacje o nas

Projekt współfinansowany ze środków Pfron

Projekt współfinansowany ze środków PFRON
PFRON - Państwowy fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Jeden procent dla TPG

Obrazek przedstawiający KRS do przekazania 1% dla TPG

Ułatwienia dostępu do strony

Adresy e-mail redakcji i webmastera strony

Informacja o własności