Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym - oficjalny serwis internetowy TPG

Ścieżka dostępu do aktualnie oglądanej strony

Strona Główna TPG » Jak działamy » Obecnie jesteś na stronie: Wolontariat

Boczny panel wyboru na stronie Głównej Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym

Wyszukiwarka dla Głównego serwisu TPG

Wolontariat

 

Nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że TPG wolontariuszami stoi! Na nich opiera się większość podejmowanych przez nas inicjatyw i gdyby nie oni… aż strach pomyśleć, jakby to było! Spotkać ich można na każdym organizowanym przez nas spotkaniu – na różnego rodzaju szkoleniach, konferencjach, turnusach, wycieczkach. Są w Klubie, biurze, a gdy trzeba to także na poczcie, w urzędzie, galerii, czy teatrze. Pojawiają się wszędzie tam, gdzie nam rąk do pracy brakować zaczyna. To oni też na co dzień mają najwięcej kontaktu z osobami głuchoniewidomymi, z czasem stają się ich oczami i uszami – czyli przeszkolonymi przez nas tłumaczami-przewodnikami.

Dbamy więc o naszych wolontariuszy, jak tylko umiemy. Zabieramy ich raz do roku na ogólnopolskie spotkanie integracyjne, na którym mogą poznać swoich współpracowników z innych miast. Prowadzimy też nieustający konkurs na Wolontariusza Roku. Wspieramy także wszystkie ich inicjatywy i staramy się dbać o to, by mogli pod naszymi skrzydłami rozwijać swoje talenty.

Jeśli nie lubisz siedzieć z założonymi rękoma, nie boisz się nowych wyzwań i czujesz potrzebę dawania siebie innym, to z pewnością Ci się u nas spodoba! Wystarczy, że skontaktujesz się z najbliższą Jednostką Wojewódzką.

 

 

 


Obrazek przedstawiający hasło: TPG - Tu Przekraczamy Granice!

Informacje o nas

Projekt współfinansowany ze środków Pfron

Projekt współfinansowany ze środków PFRON
PFRON - Państwowy fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Jeden procent dla TPG

Obrazek przedstawiający KRS do przekazania 1% dla TPG


Ułatwienia dostępu do strony

Adresy e-mail redakcji i webmastera strony

Informacja o własności