Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym - oficjalny serwis internetowy TPG

Boczny panel wyboru na stronie Głównej Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym


Wyszukiwarka dla Głównego serwisu TPG

cieka dostpu do aktualnie ogldanej strony

Strona Główna TPG » Jak działamy » Obecnie jesteś na stronie: Kluby i wycieczki

Menu z podstronami dla bieżącej strony

Jak działamy

Kluby i wycieczki

 

Na spotkania klubowe zapraszamy przede wszystkim osoby głuchoniewidome, ale nie tylko. Mile widziani są także członkowie ich rodzin i przyjaciele oraz wszyscy inni, którzy chcieliby ciekawie spędzić z nami czas. Regionalne Kluby Głuchoniewidomych to bowiem miejsca, w których czerpiemy radość z tego, że jesteśmy razem i że możemy się nawzajem ubogacać.    

W każdym Klubie działa wybrana przez jego członków Rada Klubu. To ona decyduje o tym, jak będą wyglądały kolejne spotkania. Czy będą podczas nich prowadzone zajęcia z metod komunikacji, czy będzie to impreza taneczna, czy może wycieczka za miasto lub wyjście do galerii. Pomysłowość klubowiczów nie zna granic! Na spotkaniach często można się więc nauczyć czegoś nowego, ale nie brakuje też okazji do tego, żeby innych wprowadzić w tajniki własnej pasji.

Członkowie Klubów oprócz tego, że pomagają sobie nawzajem, niejednokrotnie też wychodzą ze swoją działalnością na zewnątrz. Nawiązują współpracę z organizacjami zaprzyjaźnionymi z TPG i tym samym wspierają wiele szlachetnych inicjatyw.

Liczba Regionalnych Klubów Głuchoniewidomych stale rośnie. Obecnie działają już w 14 miastach Polski: w Białymstoku, Bydgoszczy, Bytomiu, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Poznaniu, Radomiu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Międzyrzeczu, Łodzi i Gdańsku.

Obrazek przedstawiający hasło: TPG - Tu Przekraczamy Granice!

Informacje o nas

Projekt współfinansowany ze środków Pfron

Projekt współfinansowany ze środków PFRON
PFRON - Państwowy fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Jeden procent dla TPG

Obrazek przedstawiający KRS do przekazania 1% dla TPG

Ułatwienia dostępu do strony

Adresy e-mail redakcji i webmastera strony

Informacja o własności