Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym - oficjalny serwis internetowy TPG

Boczny panel wyboru na stronie Głównej Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym


Wyszukiwarka dla Głównego serwisu TPG

cieka dostpu do aktualnie ogldanej strony

Strona Główna TPG » Jak działamy » Obecnie jesteś na stronie: Aktywizacja zawodowa

Menu z podstronami dla bieżącej strony

Jak działamy

Aktywizacja zawodowa

 

Rehabilitacją zawodową osób głuchoniewidomych zajmujemy się od 2000 roku i już pierwszy nasz projekt uczynił nas laureatem konkursu „Dobre Praktyki”. Od tamtego czasu wciąż doskonalimy swoje działania i poszerzamy zakres usług, którymi wspieramy osoby poszukujące swojego miejsca na rynku pracy. W minionym roku zajmowaliśmy się tym w szczególny sposób, realizowaliśmy bowiem wielki projekt, który przebiegał pod hasłem: „Weź sprawy w swoje ręce…” Teraz czekamy na decyzję PFRON-u dotyczącą jego kontynuacji w latach 2010-2013.

Doskonale wiemy, że znalezienie pracy dla osoby głuchoniewidomej oraz przygotowanie jej do podjęcia zatrudnienia, nie jest zadaniem łatwym. Wielokrotnie przekonaliśmy się jednak o tym, że nie jest to niemożliwe i że osoby z jednoczesnym uszkodzeniem wzroku i słuchu mogą być w pełni wartościowymi pracownikami.

Dlatego też intensywność oraz formę oferowanego przez nas wsparcia dobieramy zawsze do indywidualnych potrzeb i możliwości każdej pojedynczej osoby. Wspólnie poszukujemy sposobów jak najlepszego wykorzystania jej umiejętności i talentów. Dokładamy także wszelkich starań, by mogła ona liczyć na nasze profesjonalne wsparcie na każdym etapie swojego wchodzenia na rynek pracy. Zatrudniliśmy w tym celu całą rzeszę specjalistów – rehabilitantów, okulistów, protetyków słuchu, psychologów, doradców prawnych i zawodowych.

 

Przeczytaj też:

Aktualne ogłoszenia dotyczące aktywizacji zawodowej osób głuchoniewidomych

Obrazek przedstawiający hasło: TPG - Tu Przekraczamy Granice!

Informacje o nas

Projekt współfinansowany ze środków Pfron

Projekt współfinansowany ze środków PFRON
PFRON - Państwowy fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Jeden procent dla TPG

Obrazek przedstawiający KRS do przekazania 1% dla TPG

Ułatwienia dostępu do strony

Adresy e-mail redakcji i webmastera strony

Informacja o własności